Haber
Nazilli Belediyespor’da hazırlıklar sürüyor
![](https://savastepe-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/nazilli-belediyesporda-hazirliklar-suruyor-qBE55ED2.webp)
Eşin Grup TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Nazilli Belediyespor, Kahramanmaraş’ta 11 ilde etkili olan yıkıcı deprem felaketinin ardından lige verilen aranın ardından faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.
Esenler Erokspor ile 5 Mart’ta Nazilli Kent Stadı’nda oynanacak lig maçı ile liglerin yeniden başlayacağının duyurulmasının ardından Eşin Grup Nazilli Belediyespor’un 1 günlük tatilinin ardından çalışmalar kaldığı yerden devam ediyor. Teknik Müdür Mesut Toros ve yardımcılarının gözetiminde yapılan ısınma çalışmalarının ardından siyah inciler haftanın ilk antrenmanını streching ile tamamladı. – AYDIN